Gemax
Wywiady
"Jacek Kuciński - wygrywa MASTERS 2012 w Lesznie."
Turniej: MASTERS 2012

2 lutego 2012 roku na kręgielni Bowling Club w Lesznie, rozegrany został turniej MASTERS z prawem startu dla 30 najlepszych zawodników w Polsce z sezonu 2011/2012. Turniej niespodziewanie wygrał Jacek Kuciński. W niesamowitym pojedynku finałowym pokonał Mirka Pająka. Zadaliśmy więc Jackowi na gorąco kilka pytań. Oto co nam odpowiedział:

Jak długo gra Pan w bowling?

Jacek Kuciński

Gram od 5 lat ,a uczestniczę w zawodach prawie 3 sezon.

Gdzie Pan zaczynał ?

Pierwsze "kroki" stawiałem w Łódzkiej Kręgielni Drakula . Moja pierwsza kula ,do której mam sentyment to Spare 14 LBS.

Jak się Panu grało w rundzie porannej na Turnieju MASTERS ? Jak się Pan znalazł na tym smarowaniu ?

Mimo zmęczenia dojazdem , nie było najgorzej . Dzięki rozgrzewce mogliśmy wypróbować smarowanie . Przy pierwszych trzech grach , było ciężko , próbowałem dobrać jak najlepszą kule. W końcu najbardziej przypasowała mi kula Omen .

Co Pan poczuł jak się okazało. iż jest Pan na 2 miejscu po eliminacjach i ma Pan dużą szansę wygrać MASTERS 2012 ?

Jak okazało się że mam szanse na wygraną , poczułem , chęć walki, ogromna mobilizacja, adrenalina i skupienie .

Co czuje zawodnik, jak gra ostatni pojedynek i w pewnym momencie wie, iż już wygrywa taki turniej ?

Ogromna satysfakcja , radość , niedowierzanie . Pokonanie jednych z najlepiej grających w Polsce zawodników , to jest sztuka , tym bardziej że jestem samoukiem , i nikt mnie nie trenuje.

Jak atmosfera na turnieju ?

Organizator " stanął na wysokości zadania". Turniej odbył się bez komplikacji , wszystko było przygotowanie na wysokim poziomie , w przerwie między turami ,na zawodników czekał poczęstunek, w formie stołu szweckiego . Mimo rywalizacji , panowała fajna miła atmosfera. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że z przyjemnością bierze się udział w tak dobrze zorganizowanych zawodach.

Gdzie Pana zobaczymy następnym razem na torach ?

Już niebawem startuje we wtorek 12.02.2013 na zawodach Iwo Wrocław .

Gratulujemy i dziękujemy za wywiad.

Dziękuje :)

DATA DODANIA: 2013-02-05 00:24:20
Dodatkowe informacje
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Strona poświęcona profesjonalnym turniejom bowlingowym. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje związane z uczestnikami, wynikami i przebiegiem rozgrywek.