gemax.pl napisz do nas mapa witryny reklama
Rejestracja Logowanie rss
GPR.INFO.PL
Gemax
Aktualności
"DEXTER - najlepsze buty bowlingowe, nowości BOWL EXPO 2014"

DEXTER to firma znana każdemu zawodnikowi i miłośnikowi gry w bowling. Ta duża firma od wielu lat zajmuje się produkcją najlepszych butów bowlingowych na Świecie. Na każdym turnieju, większość zawodników gry w tych butach a na prestiżowych zawodach prawie każdy. Nie dziwi więc duże zainteresowanie butami tej marki. Stoisko Firmy DEXTER było duże, można było swobodnie zapoznać się z całą kolekcją butów jak i również wszystkimi dodatkami. Nie brakowało podeszw wymiennych, ręczników a nawet specjalnych klamer do pasków od spodni. Już od kilku lat stoisko DEXTER położone jest bardzo blisko stoiska STORM. Nie jest przypadkiem taki stan rzeczy. Te dwie firmy bardzo ze sobą współpracują.  

Na tegorocznych targach BOWL EXPO Firma Dexter, zaprezentowała swoją całą kolekcję. Można było się zapoznać z kolekcją butów męskich oraz damskich. Na oddzielnej ekspozycji wystawione były buty firmy STORM, które produkuje Dexter.

Buty Dexter-a są tak dobrze wykonane, iż zmian jest niewiele. Najważniejsze z nich to: SST8 – męskie. Wprowadzony został nowy zestaw kolorystyczny czarno- złoty. Zastąpił on wersję czarno- czerwoną z przed 3 lat. 

Dla mężczyzn z szeroką stopą, jest bardzo dobra wiadomość. Dexter wprowadza do sprzedaży model SST6. Właściwie go reaktywuje. To buty dla Panów o szerokiej stopie. Te buty były również bardzo chętnie kupowane przez innych zawodników. Ich szerokość, powoduje dużą stabilność w utrzymaniu postawy przy rzucie. Brakowało ostatnio takiego modelu po zakończeniu produkcji starszej wersji.

Dla młodych lub początkujących zawodników, Dexter wprowadza nowe, bardzo lekkie buty Model: DAVID oraz KEEGAN. To buty o stałych podeszwa ale ich zaletą jest lekkość, wygoda oraz cena. Super nowoczesna podeszwa jest dużym atrybutem tych modeli.

W kolekcji damskiej w butach z najwyższej półki SST nic się nie zmienia.  Podobnie jak w męskiej kolekcji, odpowiednikiem butów  DAVID są damskie buty DEANNA. Pojawiła się również nowa kolorystyka butów MEGAN (czarno-czerwone). Ze względu na swoje super nowoczesne podeszwy są one ciekawą propozycją młodych i aktywnych Pań. U Pań wprowadzono również nowe kolorystyki butów ANA, Groove II, Raquel IV.

W butach Firmy STORM, znajdziemy naszym zdaniem super fajne nowe buty „Prizm”. To świetnie wykonane buty o stałych podeszwach w kolorze białym z czarnymi przeszyciami i napisem STORM. To będą naszym zdaniem często kupowane buty. Nową kolorystykę otrzymały również buty „Blizzard”. Bardziej stonowane w kolorze biało- czarnym i turkusowym napisem STORM. Nie są tak krzykliwe jak ich rówieśnik czarno-pomarańczowy.

Dla kobiet STORM przygotowała za to nowe buty z najwyższej półki. Nowe SP 603, w wymiennymi podeszwami otrzymały czarny kolor z błękitnymi wstawkami. Buty prezentują się znakomicie.  Z tańszej propozycji nową kolorystykę i wzór przeszycia dostały buty Windy i aktualnie będą czarno, białe z filetowymi sznurówkami i wewnętrznym poszyciem.

Dla prawdziwych fanów bowlingu do zapoznania się z ofertą zachęcali najlepsi zawodnicy na Świecie. Można było zebrać autografy, porozmawiać z Jansonem Belmonte, Mikiem Faganek, Miką Koivuniemi czy Billem O Neillem.

Większość butów trafi do Europy już na sezon jesienny, więc będzie w czym wybierać. Propozycje są bardzo ciekawe i na targach było wielu zainteresowanych klientów produktami Firmy DEXTER.


DATA PUBLIKACJI: 2016-05-27 » Posostałe aktualności
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Strona poświęcona profesjonalnym turniejom bowlingowym. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje związane z uczestnikami, wynikami i przebiegiem rozgrywek.
info@infobowling.pl
+48 757326565