gemax.pl napisz do nas mapa witryny reklama
Rejestracja Logowanie rss
GPR.INFO.PL
Gemax
Aktualności
"Ebonite USA - nowości na BowlExpo 2014 w Orlando USA"

Poniedziałek 23 czerwca to dzień prezentacji produktów grupy EBONITE dla światowych dystrybutorów. Jak co roku na zamknięte spotkanie, zaproszeni zostali dystrybutorzy z całego Świata. Prezydent grupy Ebonite, Randy Schickert, przywitał zaproszonych gości w sali największego (gigantycznego) centrum wystawienniczego Orlando w USA – Orange Country Convention Center. Sala wypełniona prezentacjami najnowszych produktów firmy Ebonite, Columbia300, Track i Hammer.

W czasie jego wystąpienia przedstawił sytuację na rynkach światowych. Od 12 lat sprzedaż produktów bowlingowych malała. Jednak ostatnie 3 lata, ustabilizowały sytuację i czas na rozważną politykę sprzedaży. Ostatnio można było zauważyć duże zmiany w grupie Ebonite. Najbardziej widoczne były zmiany LOGO każdej z firm. Nowe wzory, nadały im bardziej nowoczesnego wyglądu.  To tylko wizerunek zewnętrzny. Prawdziwe zmiany następują produktach tej grupy. Oto najważniejsze z nich, które można będzie w nowym sezonie zobaczzyć w sklepach bowlingowych a przede wszystkim na torach.

Ebonite – marka kierowana dla klasycznych graczy. Osób ustatkowanych oraz z dużym doświadczeniem.

Hammer – to marka kierowana do odważnych, stawiających sobie zawsze nowe, życiowe cele.

Columbia300 – marka kierowana przede wszystkim dla ludzi młodych oraz osób grających rekreacyjnie ( tą właśnie markę reklamują najlepsi na Świecie zawodnicy grupy Ebonite ).

Track – marka dla prawdziwych techników, czyli zawodników z najlepszą techniką. Nie od dzisiaj wiadomo, iż to właśnie ta marka generuje jedne z najlepszych kul do gry.

Największe zmiany wizerunkowe i nowe kolekcje, będzie można zobaczyć w Columbia300. Nowe torby, wózki. Nowa kolorystyka wklejek. Nowa technologia zdobienia kul, jaką już dzisiaj można było zobaczyć na kulach Hammer. Zmiana technologii wykonania kul na włókna węglowe, oznacza 3 letnią gwarancję. Największy jednak hit i zmiana nastąpi przy wprowadzeniu tzw:

Bowler ID – to chip wkładany w otwór na palec zawodnika w kuli. Podczas rzutu zarejestruje parametry rzucone kuli i przekaże je na telefon lub PC zawodnika. Teraz każdy będzie mógł sam kontrolować parametry oddawanych rzutów. Technologia oferowana będzie już od jesieni 2014 w 3 wariantach. Wariant dla zawodnika, podający 3 parametry rzucanej kuli, wariant dla Pro-shops – pokazujący 6 parametrów oraz wariant dla trenera z 12 parametrami. Zapowiada się więc rewolucja w kontroli rzutu kulą.

Zmienia się też podejście firm w wsparciu technicznym. Teraz firmy postanowiły na stałe związać się z najlepszymi zawodnikami, którzy nie tylko mają grać określonym sprzętem ale przede wszystkim będą wspomagać swoją wiedzą i doświadczeniem producentów sprzętu w tworzeniu nowych linii produktów.

Track wprowadza poprzez swoją stronę internetową, możliwość doboru najlepszej kuli. Oznacza to, iż każdy może na stronie Firmy Track, wpisać swoje parametry a system dobierze najlepszą kulę. Warto skorzystać, aby kupić kulę dobraną przez firmowych fachowców a nie kulę polecaną, kiedy każdy ma swoje indywidualne cechy.

Już we środę na tzw. otwartym pokazie Trade-Show, zostaną zaprezentowane wszystkie nowości a następnie powoli trafią do sprzedaży. Ok. sierpnia-września również w Europie.


DATA PUBLIKACJI: 2016-05-28 » Posostałe aktualności
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Strona poświęcona profesjonalnym turniejom bowlingowym. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje związane z uczestnikami, wynikami i przebiegiem rozgrywek.
info@infobowling.pl
+48 757326565